• December

• Aj na našej škole sa mesiac december niesol v duchu Vianoc.

Od 3. do 20.12 prebiehala zbierka pre charitu, kedy mohli študenti a študentky priniesť rozličné veci od drogérie, oblečenia až po hračky. Sme radi, že o túto zbierku sa zaujíma čím ďalej, tým viac študentov a študentiek, ktorí chcú pomáhať.

6.12. k nám tradične zavítal Mikuláš, ktorý obdaroval každého z nás skvelou čokoládou.

19.12. (Reštaurácia ŽP v Podbrezovej) a 21.12. (SGŽP) sa predával vianočný punč za dobrovoľný príspevok. Výťažok z tejto akcie taktiež poputuje na charitu. Študenti a študentky si užijú čaro Vianoc popri vystúpeniach na našej každoročnej Vianočnej akadémii, ktorá sa tiež uskutoční 21.12.

Počas decembra mali možnosť vyzdobiť si triedu na tému „Vianoce“ a zapojiť sa tak do súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu. Taktiež mali možnosť potešiť svojich kamarátov poslaním vianočnej pošty.

ŽŠR Vám praje krásne Vianoce a veľa úspechov v novom roku 2019.

•

V dňoch 19. - 21.12  2018 zorganizovala žiacka školská rada charitatívny vianočný punč. Okrem toho, že krásne rozvoňal priestory školy, vyzbierané finančné prostriedky putovali pre Detský domov vo Valaskej. Ďakujeme organizátorom aj všetkým, ktorí sa tejto akcie zúčastnili.

>>FOTOGALÉRIA

Ďakovný list z DeD Valaská