• Poplatky za ubytovanie a stravu

• Milí rodičia a žiaci,

nakoľko mimoriadna situácia a prerušenie vyučovania na školách pretrváva až do odvolania, žiadame vás, aby ste poplatky za ubytovanie a stravu neuhrádzali.

Vzhľadom na to, že školský internát aj jedáleň budú pravdepodobne uzatvorené až do konca školského roka, budú vám už zrealizované platby po uzávierke účtovných dokladov k 30. 6. 2020 vrátené v priebehu júla 2020 nasledovne:

1. internetbankingom na účet, z ktorého bola platba uhradená, alebo
            2. poštovým poukazom Slovenskej pošty na adresu zákonného zástupcu.

Rodičov, ktorí uhrádzali poplatky v hotovosti v pokladni školy a ktorí budú mať záujem o vrátenie poplatku bezhotovostným stykom žiadame, aby najneskôr do 30. 6. 2020 oznámili číslo účtu (v IBAN FORMÁTE) na emailovú adresu: jakockova@ssosh.sk

Prosíme do mailu uviesť meno žiaka.

• Informácia k podávaniu prihlášok na strednú školu

• Minister školstva určil termín podávania prihlášok na štúdium na stredných školách zákonným zástupcom žiaka riaditeľovi základnej školy do 15. mája 2020. K prihláške nie je potrebné dokladať potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti.